Bize Ulaşın

0533 666 75 36

Türkiye’nin Önde Gelen Şirketlerinin Yöneticileri Eskişehir Kalite Şöleni’nde Buluştu


KalDer Eskişehir Şubesi tarafından 16’ıncısı düzenlenen Eskişehir Kalite Şöleni’nde Türkiye’nin en önemli şirketlerinin yöneticileri tecrübelerini paylaştılar.

KalDer (Türkiye Kalite Derneği) Eskişehir Şubesi tarafından 16. Eskişehir Kalite Şöleni düzenlendi. Eskişehir Ticaret Odası, Demirdöküm, Ford Otosan ve TEİ’nin Resmi sponsorluğunda düzenlenen 16. Eskişehir Kalite Şöleni Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Kalite şöleninin açılış törenine KalDer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak, KalDer Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. A. Burak Erdinç ve çok sayıda konuk katıldı. Açılış töreninde konuşan KalDer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak: “25 yılı aşkın süre önce ülkemizin ve Türk ekonomisinin vizyoner müteşebbisleri tarafından kurulan Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ne mutlu ki bugün ülkemizin en prestijli sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Bugün burada deneyimlerimizi paylaşmak üzere bir aradayız. Anlatılan, paylaşılan her bilginin bizleri bu meşakkatli ve bir o kadar da keyifli yolculukta mükemmelliğe yakınlaştıracağına inanıyorum. Bu vesile ile 21-22 Kasım tarihlerinde “Dönüşüme Liderlik” teması ile İstanbul’da, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Avrupa’nın en etkin ve büyük kongresi olan Kalite Kongremizden bahsetmek istiyorum.  “Dönüşüme Liderlik” teması çerçevesinde her yıl olduğu gibi birçok konuyu akademi, iş ve sanat dünyasının farklı disiplinlerinden değerli konuşmacılarla tartışarak, başarılı dönüşüm liderlerinin paylaşımlarını dinleyecek, bu konudaki temel konuları irdeleyeceğiz. Bu sene kongremizde ayrıca “Herkese 1 Biletten Fazlası” kampanyası ile yola çıkarak bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi başlattık. Kongre biletlerimizin sayısı 1000 ‘e ulaştığında 100 okulumuzu mükemmellik kültürü ile tanıştıracağız. Bu kapsamda 26. Kalite Kongresi’nde yer almanız ve desteklerinizi göstermeniz ayrıca önem taşımaktadır.” 

KalDer Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. A. Burak Erdinç, dernek olarak Eskişehir’in hizmet ve ürün kalitesinin daha da geliştirilmesi için farkındalık yarattıklarını söyledi. Bu hedef doğrultusunda kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalıştıklarını kaydeden Erdinç, şehre değer katmak için çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Erdinç, Eskişehir Kalite Şöleni’ne katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara da teşekkür etti.   

 

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ